Karta płatnicza Banku Inteligo

Jak to w życiu bywa, nie zawsze się wygrywa. Chociaż dzięki zdobytemu wyróżnieniu mieliśmy przyjemność wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez Janusza Kaniewskiego, jednego z najwybitniejszych Polskich designerów.

Karta płatnicza Inteligo

Janusz Kaniewski

kaniewski

Uważany za jednego z najbardziej wszechstronnych designerów młodego pokolenia. Wykładowca Istituto Europeo di Design w Turunie i Royal College w Londynie, Art Director. W 2008 roku otrzymał statuetkę Machina Design Award za całokształt twórczości, w rankingu na najbardziej innowacyjnych ludzi w Polsce, opublikowanym przez tygodnik Forbes zajął drugie miejsce. Otrzymał też wyróżnienie od Noble Bank Concierge za poziom świadczonych usług. Magazyn Brief przyznał mu 17 miejsce na liście 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie. Wieloletni pobyt we Włoszech i współpraca z Pinifariną zaowocowały projektami dla Ferrari. Autor „spojrzenia” m.in. Lancii Delty i butów narciarskich Lange. W Polsce tworzy m.in. meble, lampy, szkło, elektronikę, akcesoria, scenografię. Prowadzi galerię autorską przy ul. Mokotowskiej 51 w Warszawie. Projektuje dla klientów indywidualnych, współpracuje z takimi markami jak m.in. Orlen, Taps, Oristo, Grupa Żywiec, Mazda Motor Poland, Fiat Auto Poland.

„Wyróżnienie zostało przyznane za profesjonalizm prezentacji, spójność projektu komunikującego solidność Banku i wolność dysponowania zgromadzonymi środkami. Jury doceniło, że złożony projekt został przygotowany specjalnie na konkurs Inteligo, nie jest zaś asekuracyjną, uniwersalną pracą, którą w razie niepowodzenia można wysłać na inne konkursy.” „Butterfly” został wybrany do projektu Kalendarz Inteligo 2012.

Projekt konkursowy na wzór karty płatniczej banku Inteligo