Projektowanie graficzne

Ciężko jest opisać czym jest projektowanie. Wydawało by się, że wystarczy śledzić trendy, znać się na programach graficznych, mieć doświadczenie w projektowaniu i wszystko pójdzie z górki. Rzeczywistość wygląda jednak inaczej. Projektowanie to konfrontacja tego co należałoby zrobić z tym czego wymaga od nas klient. Można by rzec że klient ma zawsze rację. Ale czy byłoby to fair? Projektowanie to techniczne niuanse, doświadczenie, chwilowa moda, która przemija zastąpiona nowymi trendami. Oczywiście spoczywa na nas wielka odpowiedzialność, za sukces kampanii reklamowej, czy reklama trafi do konkretnego odbiorcy lub czy nie zostanie odebrana zbyt natarczywie. Każdy projekt czy zlecenie to nie wyłączenie chwilowe widzimisie grafika zajmującego się zleceniem. To grupowe konsultace, burza mózgów, analizy i godziny pracy zespołowej. Zawsze staramy się grać w tym samym zespole co nasz klient.

Dla kogo projektujemy?

Nie dzielimy klientów na biznesowych i indywidualnych. Każdy klient jest cenny i tak samo traktowany. Więc projektujemy dla wszystkich, bez względu na zasobność portfela czy wielkość zlecenia.

Co projektujemy?

Projektujemy wszystko, od wizytówek, przez ulotki, logotypy, pełne identyfikację wizualne firm, strony internetowe, wielkie sklepy a kończąc na olbrzymich elewacjach. A najbardziej lubimy wyzwania. Im bardziej skomplikowane i kreatywne tym lepiej.