Strony WWW / Sklepy internetowe

Wszystkie strony internetowe, sklepy internetowe, czy serwisy www wykonujemy w technologiach HTML 5, JAVA, JQuery i PHP  w oparciu o responsywne frameworki typu foundation czy bootstrap. Dzięki temu każda nasza realizacja doskonale sprawdza się na wszystkich dostępnych na rynku urządzeniach mobilnych i najnowszych przeglądarkach internetowych. Czy to wystarczy aby stworzyć dobrą stronę? Niestety to dopiero pierwszy krok na drodze do sukcesu.

Systemy dedykowane

W dedykowanych systemach ogranicza nas jedynie specyfikacja zlecenia. Jesteśmy w stanie wdrożyć każdą funkcjonalność sklepu czy strony internetowej. System zarządzania CMS czy CRM pisany jest indywidualnie do potrzeb projektu. W takim przypadku czas realizacji znacznie się wydłuża i cena rośnie wraz z ilością elementów potrzebnych do zakodowania. Jest to idealne rozwiązanie dla większych klientów chcących mieć pełna kontrolę nad zamawianym produktem.

Systemy CMS

Istnieje wiele gotowych rozwiązań, które ułatwiają nam pracę. Stronę www czy sklep internetowy można wykonać w oparciu o jeden z wielu gotowych opensourcowych systemów typu WordPress, Joomla czy Magento. Przyspiesza to w dużym stopniu pracę nad zleceniem, ponieważ mamy do dyspozycji gotowy system zarządzania treścią CMS, czy obsługi zleceń w sklepie. Takie rozwiązania mają jednak kilka minusów. Największym z nich jest brak swobodnej możliwości ingerencji w funkcjonalność systemu, a wtyczki poszerzające funkcjonalność systemu są dodatkowo płatne i nie zawsze działają jak byśmy sobie tego życzyli.